Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

sladami polskiej kultury 1 CopySerdecznie zapraszamy
wszystkich Rodziców wraz z dziećmi na pierwsze spotkanie ze szkołą 1 marca 2020 r. w godzinach 15.00-17.00

oddział przedszkolny 17 Copy

Proponujemy:

- zwiedzanie szkoły
- spotkanie z nauczycielami
- zajęcia sportowe
- warsztaty kulinarne
- biesiadę folklorystyczną "Śladami polskiej kultury ludowej" w wykonaniu uczniów kl. Ia i Vd 

1b-w-ogrodku20 maja 2014 r. uczniowie klasy I b uczestniczyli w lekcji plenerowej, która odbyła się w szkolnym ogródku dydaktycznym. Temat zajęć: „Wiosna w pełni” wprowadził dzieci w typowo wiosenny nastrój. Uczniowie wykonywali działania matematyczne, biorąc pod uwagę różne gatunki roślin znajdujące się w ogródku. Oprócz rachowania, zadaniem dzieci było wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej wiosnę w pełni.


Celem zajęć było dostrzeganie piękna otaczającej przyrody, doskonalenie umiejętności odpowiadania na zadane pytania oraz układania swobodnych wypowiedzi na temat wiosny w ogrodzie, rozwiązywanie zagadek, kształcenie odpowiedniego zachowania się w ogródku, dostrzeganie różnic w wyglądzie drzew i krzewów, pozyskanie wiadomości na temat prac wykonywanych wiosną w ogrodzie, doskonalenie dodawania i odejmowania w zakresie dwudziestu.

Wychowawca klasy
Dorota Pietras

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...