Pomoc dla naszej Julki

20180809153624Uczniowie IV c wspierają swoją koleżankę z klasy - Julkę, którą czeka kosztowna rehabilitacja, organizując w dniach 10-14 grudnia akcję sprzedaży ciast, ciasteczek i kartek świątecznych. Zachęcamy i zapraszamy na smakołyki.

Chcielibyśmy także zachęcić Państwa do przekazania 1% podatku na Julkę Lemiesz.
Numer KRS 0000270809- Lemiesz 8037

Również można pomóc, wysyłając pieniądze przelewem bankowym:

FUNDACJA AVALON- BEZPOŚREDNIA POMOC NIEPEŁNOSPRAWNYM, MICHAŁA KAJKI
80/82 LOKAL 1 04-620 WARSZAWA
Numer rachunku odbiorcy: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
BGŻ BNP PARIBAS BANK POLSKA S.A.
w tytule: Lemiesz 8037

Można także pomóc, wysyłając SMS pod numer 75165 o treści POMOC 8037
Koszt SMS-a to 6,15 zł brutto (z czego 5 zł stanowi darowizna na rzecz Julki)

1b-w-ogrodku20 maja 2014 r. uczniowie klasy I b uczestniczyli w lekcji plenerowej, która odbyła się w szkolnym ogródku dydaktycznym. Temat zajęć: „Wiosna w pełni” wprowadził dzieci w typowo wiosenny nastrój. Uczniowie wykonywali działania matematyczne, biorąc pod uwagę różne gatunki roślin znajdujące się w ogródku. Oprócz rachowania, zadaniem dzieci było wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej wiosnę w pełni.

Celem zajęć było dostrzeganie piękna otaczającej przyrody, doskonalenie umiejętności odpowiadania na zadane pytania oraz układania swobodnych wypowiedzi na temat wiosny w ogrodzie, rozwiązywanie zagadek, kształcenie odpowiedniego zachowania się w ogródku, dostrzeganie różnic w wyglądzie drzew i krzewów, pozyskanie wiadomości na temat prac wykonywanych wiosną w ogrodzie, doskonalenie dodawania i odejmowania w zakresie dwudziestu.

Wychowawca klasy
Dorota Pietras