Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

bal 2019Czwartek 7 lutego 2019 roku był w naszej szkole dniem pracy opiekuńczo-wychowawczej. W sali gimnastycznej odbywał się bal karnawałowy. Uczniowie bawili się w dwóch grupach. Najpierw klasy I-III, a później IV-VIII. Wspólne świętowanie jest jednym z ważniejszych elementów jednoczących społeczność szkoły. Tradycja balu karnawałowego jest elementem programu wychowawczego. Nauczyciele pokazują uczniom, jak można w kulturalny sposób bawić się, tańcząc, skacząc i weseląc się. Ta tradycja daje czas na odejście od rutyny, tworzy klimat wspólnoty. Wszyscy włączają się w przygotowania do balu. Uczniowie sami na zajęciach plastyki i techniki wykonują przepiękne dekoracje, które stały się swego rodzaju marką. Absolwenci często wpominają wystrój sali podczas zabaw choinkowych, który sami pomagali przygotowywać.

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...