Jesteś tutaj:

Przerwa świąteczna

Wiosenna przerwa świąteczna rozpoczyna się 28 kwietnia (czwartek) i potrwa do 2 kwietnia (wtorek)

Konkurs piosenki z bajki

We wtorek, 26 marca, odbyła się kolejna edycja szkolnego konkursu piosenki z bajki i filmu dla dzieci - „Bajkowy śpiew”.

Dzień gofra w przedszkolu

Nasze przedszkolaki uwielbiają zajęcia kulinarne. Dzisiaj, z okazji Międzynarodowego Dnia Gofra wspólnie przygotowały pyszną przekąskę.

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

21 marca w naszej szkole było radośnie, kolorowo i bardzo kreatywnie.

Finalistka  Wojewódzkiego Konkursu  Przedmiotowego!

Z  wielką radością i dumą informujemy, iż uczennica klasy VIII a Amelia Ciszewska ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Wieruszowie odniosła ogromny sukces, uzyskując  zaszczytny tytuł

Finalistki  Wojewódzkiego  Konkursu Przedmiotowego z Języka Niemieckiego,

ELIMINACJE POWIATOWE  OTWP

Dnia 23.03.2024 w sobotę w Ochotniczej Straży Pożarnej w Pichlicach odbyły się Eliminacje Powiatowe, w konkursie wzięli udział wszyscy zwycięzcy z gminnego konkursu w Wieruszowie.

ELIMINACJE GMINNE KONKURSU PLASTYCZNEGO

o tematyce jednostki straży pożarnej w działaniach ratowniczych związanych z przeciwdziałaniem zagrożeniom.

Pierwszy Dzień Wiosny w przedszkolu

"Na promyku słońca, tuż po pierwszej burzy,

Przyszła do nas Wiosna z dalekiej podróży.

Witały ją: bocian, skowronek i szpaki,

Witały ją także wszystkie przedszkolaki.”