Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

Pomoc dla naszej Julki

20180809153624Julka od 2 lat walczy z chorobą nowotworową. Kończy chemioterapię. Czeka ją długotrwała i  kosztowna rehabilitacja. Nauczyciele i koledzy Julki ze szkoły proszą o wsparcie finansowe.

Chcielibyśmy zachęcić Państwa do przekazania 1% podatku na Julkę Lemiesz.
Numer KRS 0000270809- Lemiesz 8037

Również można pomóc, wysyłając pieniądze przelewem bankowym:

FUNDACJA AVALON- BEZPOŚREDNIA POMOC NIEPEŁNOSPRAWNYM, MICHAŁA KAJKI
80/82 LOKAL 1 04-620 WARSZAWA
Numer rachunku odbiorcy: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
BGŻ BNP PARIBAS BANK POLSKA S.A.
w tytule: Lemiesz 8037

DZIĘKUJEMY

3b-w-ogrodku19 maja 2014 r. uczniowie klasy III b brali udział w zajęciach, które zostały przeprowadzone w ogródku dydaktycznym. Temat zajęć to: "Planety Układu Słonecznego w ogródku dydaktycznym", zajęcia te zostały przeprowadzone w połączeniu edukacji przyrodniczej z zajęciami plastycznymi. Dzieci bardzo chętnie wymieniały nazwy planet układu słonecznego na podstawie planszy oraz układu rabatek kwiatowych w ogródku dydaktycznym, opisywały własnymi słowami zjawiska powstawania dnia i nocy, uzasadniały dlaczego tak ważne są badania kosmosu. Następnie uczniowie wykorzystując przyniesione przez siebie przybory wykonali ciekawe prace plastyczne. Prace te wyróżniały się trafnością ujęcia tematu, oryginalnością, a także pomysłowością i starannością wykonania.


Celem tych zajęć było dostarczenie uczniom wiadomości na temat kosmosu, uzmysłowienie dzieciom, że Ziemia jest naszym wspólnym dobrem i cząstką Wszechświata oraz uczenia szacunku do świata roślin i zwierząt.

Wychowawca klasy III b – M. Sokołowska

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...