Pomoc dla naszej Julki

20180809153624Uczniowie IV c wspierają swoją koleżankę z klasy - Julkę, którą czeka kosztowna rehabilitacja, organizując w dniach 10-14 grudnia akcję sprzedaży ciast, ciasteczek i kartek świątecznych. Zachęcamy i zapraszamy na smakołyki.

Chcielibyśmy także zachęcić Państwa do przekazania 1% podatku na Julkę Lemiesz.
Numer KRS 0000270809- Lemiesz 8037

Również można pomóc, wysyłając pieniądze przelewem bankowym:

FUNDACJA AVALON- BEZPOŚREDNIA POMOC NIEPEŁNOSPRAWNYM, MICHAŁA KAJKI
80/82 LOKAL 1 04-620 WARSZAWA
Numer rachunku odbiorcy: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
BGŻ BNP PARIBAS BANK POLSKA S.A.
w tytule: Lemiesz 8037

Można także pomóc, wysyłając SMS pod numer 75165 o treści POMOC 8037
Koszt SMS-a to 6,15 zł brutto (z czego 5 zł stanowi darowizna na rzecz Julki)

3b-w-ogrodku19 maja 2014 r. uczniowie klasy III b brali udział w zajęciach, które zostały przeprowadzone w ogródku dydaktycznym. Temat zajęć to: "Planety Układu Słonecznego w ogródku dydaktycznym", zajęcia te zostały przeprowadzone w połączeniu edukacji przyrodniczej z zajęciami plastycznymi. Dzieci bardzo chętnie wymieniały nazwy planet układu słonecznego na podstawie planszy oraz układu rabatek kwiatowych w ogródku dydaktycznym, opisywały własnymi słowami zjawiska powstawania dnia i nocy, uzasadniały dlaczego tak ważne są badania kosmosu. Następnie uczniowie wykorzystując przyniesione przez siebie przybory wykonali ciekawe prace plastyczne. Prace te wyróżniały się trafnością ujęcia tematu, oryginalnością, a także pomysłowością i starannością wykonania.

Celem tych zajęć było dostarczenie uczniom wiadomości na temat kosmosu, uzmysłowienie dzieciom, że Ziemia jest naszym wspólnym dobrem i cząstką Wszechświata oraz uczenia szacunku do świata roślin i zwierząt.

Wychowawca klasy III b – M. Sokołowska