Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

Pomoc dla naszej Julki

20180809153624Uczniowie IV c wspierają swoją koleżankę z klasy - Julkę, którą czeka kosztowna rehabilitacja, organizując w dniach 10-14 grudnia akcję sprzedaży ciast, ciasteczek i kartek świątecznych. Zachęcamy i zapraszamy na smakołyki.

Chcielibyśmy także zachęcić Państwa do przekazania 1% podatku na Julkę Lemiesz.
Numer KRS 0000270809- Lemiesz 8037

Również można pomóc, wysyłając pieniądze przelewem bankowym:

FUNDACJA AVALON- BEZPOŚREDNIA POMOC NIEPEŁNOSPRAWNYM, MICHAŁA KAJKI
80/82 LOKAL 1 04-620 WARSZAWA
Numer rachunku odbiorcy: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
BGŻ BNP PARIBAS BANK POLSKA S.A.
w tytule: Lemiesz 8037

Można także pomóc, wysyłając SMS pod numer 75165 o treści POMOC 8037
Koszt SMS-a to 6,15 zł brutto (z czego 5 zł stanowi darowizna na rzecz Julki)

happeningOd listopada do maja trwa gra czytelnicza "Między nami czytelnikami".  Biorą w niej udział klasy IVa, IVd, VIa i VIe z naszej szkoły. W ramach czwartego zadania klasa IVd zorganizowała happening na terenie miasta. Napisaliśmy słowa i ułożyliśmy  melodię do piosenki, która towarzyszyła nam podczas tego wydarzenia. Grupa dziewczynek wykonywała krótki układ taneczny. Pozostali uczniowie nieśli transparenty i balony z napisami „Czytaj książki”. Przeszliśmy ulicami miasta, zatrzymując się przed biblioteką, Urzędem Miasta i księgarnią, a na koniec na boisku naszej szkoły podczas długiej przerwy. Nasz happening został zauważony przez lokalne media. Opisano go m.in. w gazecie „Łącznik”, mówiono o nim także w radiu Sud.

Więcej informacji na temat udziału klas w tym ogólnopolskim przedsięwzięciu, w którym bierze udział ponad tysiąc klas, znajduje się na naszej stronie internetowej w zakładce JĘZYK POLSKI, a także na stronie organizatora konkursu. Aby dowiedzieć się więcej, należy kliknąć na mapie województwo łódzkie, a wyświetlą się wyniki.

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...