Pomoc dla naszej Julki

20180809153624Julka od 2 lat walczy z chorobą nowotworową. Kończy chemioterapię. Czeka ją długotrwała i  kosztowna rehabilitacja. Nauczyciele i koledzy Julki ze szkoły proszą o wsparcie finansowe.

Chcielibyśmy zachęcić Państwa do przekazania 1% podatku na Julkę Lemiesz.
Numer KRS 0000270809- Lemiesz 8037

Również można pomóc, wysyłając pieniądze przelewem bankowym:

FUNDACJA AVALON- BEZPOŚREDNIA POMOC NIEPEŁNOSPRAWNYM, MICHAŁA KAJKI
80/82 LOKAL 1 04-620 WARSZAWA
Numer rachunku odbiorcy: 62 1600 1286 0003 0031 8642 6001
BGŻ BNP PARIBAS BANK POLSKA S.A.
w tytule: Lemiesz 8037

DZIĘKUJEMY

2c w ogrodku8 maja wybraliśmy się do ogródka dydaktycznego, aby obserwować zmiany, jakie zachodzą wiosną w przyrodzie. Oglądaliśmy piękne, kwitnące kwiaty i różne ciekawe rośliny. Niektóre potrafiliśmy nazwać. Nazwy nieznanych nam roślin odczytywaliśmy z tabliczek. To było niezwykle interesujące. W ogródku znaleźliśmy także grzyby i małą biedronkę.

Kolejnym naszym zadaniem było wybranie rośliny, która najbardziej nas zainteresowała oraz wykonanie jej szkicu. To nie było wcale takie łatwe. Aby prace nabrały ostatecznego, pięknego kształtu, wróciliśmy do klasy i dokończyliśmy dzieła farbami.
Bardzo podobały nam się zajęcia w ogródku, czekamy już na kolejne.

Klasa IIc z wychowawczynią