Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

2c w ogrodku8 maja wybraliśmy się do ogródka dydaktycznego, aby obserwować zmiany, jakie zachodzą wiosną w przyrodzie. Oglądaliśmy piękne, kwitnące kwiaty i różne ciekawe rośliny. Niektóre potrafiliśmy nazwać. Nazwy nieznanych nam roślin odczytywaliśmy z tabliczek. To było niezwykle interesujące. W ogródku znaleźliśmy także grzyby i małą biedronkę.


Kolejnym naszym zadaniem było wybranie rośliny, która najbardziej nas zainteresowała oraz wykonanie jej szkicu. To nie było wcale takie łatwe. Aby prace nabrały ostatecznego, pięknego kształtu, wróciliśmy do klasy i dokończyliśmy dzieła farbami.
Bardzo podobały nam się zajęcia w ogródku, czekamy już na kolejne.

Klasa IIc z wychowawczynią

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...