Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

bal opW oddziale przedszkolnym przy SP nr 1 w Wieruszowie (budynek szkolny w Cieszęcinie) odbył się wyczekiwany przez wiele tygodni przez nasze dzieci bal karnawałowy, który dostarczył im wielu przeżyć i atrakcji.
W dniu balu pojawiły się przepiękne, kolorowe postacie. Przedszkolaczki przebrane były za bohaterów znanych bajek. W sali balowej naszego przedszkola pokazały się wróżki, księżniczki, motyle, rycerz, kowboj, policjant czy Spider-Man. Podczas zabawy odbyła się prezentacja strojów, były tańce i konkursy. Wspólnie zatańczyliśmy kaczuchy, walczyka czy makarenę. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawczyniom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła nam wiele radości. W trakcie balu nasza pani Kasia zapewniła nam pyszny posiłek - niespodziankę w postaci hot dogów. Dziękujemy również Radzie Rodziców za słodki podarunek i napoje.

Nina Okoń-Wyder

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...