zabawa choinkowa 2020 1W dniu 30.01.2020 roku odbyła się zabawa choinkowa w naszej szkole. Była to nieziemska zabawa. To dzięki Państwa kreatywności i poświęceniu, nasze pociechy, już po raz kolejny, spędziły ten „szczególny czas” – kiedy choć na chwilkę można stać się "księżniczką, księciem …” w wyjątkowej atmosferze….Dziękuję również pozostałym rodzicom, którzy bezpośrednio lub pośrednio przyczynili się do uatrakcyjnienia tej ważnej dla naszych pociech uroczystości, a także nauczycielom i wychowawcom, którzy żywiołowo i entuzjastycznie współuczestniczyli w przygotowaniach do balu, a następnie wspierali prowadzących, zapewniając podopiecznym właściwą opiekę.
Chce również podziękować za pomoc:
- panu Zdzisławowi URBAŃSKIEMU za upieczenie nam super pączków
- Hurtowni Wód Mineralnych i Wytwórnia Wód Gazowanych Ireneusz MAŁYS za pyszna oranżadę
- panu Krzysztofowi LOTA za przywiezienie nam tej oranżady.
- dziękuję również firmie SCENA77 pani Karolinie i Sławomirowi JANELT za oprawę muzyczną.
- Dziękuję Wydziałowi Promocji i Rozwoju Gminy Wieruszów na umożliwienie wypożyczenia strojów Klemensa i Klementyny, oraz pani Halinie Biegańskiej za wytypowanie osób do strojów.
Gdyby nie Wasze kochani rodzice wsparcie oraz wpłaty na Radę Rodziców nie moglibyśmy sfinansować oprawy muzycznej.

Bardzo cenną wartością jest dla nas Państwa wola współpracy z nami.
Czasem wdzięczność trudno jest ubrać w słowa... wtedy proste „dziękujemy” zawiera wszystko,
co chcemy wyrazić, dlatego jeszcze raz chcielibyśmy podziękować za wszelkie okazane wsparcie.
JESTEŚCIE WSZYSCY WSPANIALI.