Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

male ciche 2020 32W pierwszym tygodniu ferii zimowych 45-osobowa grupa dzieci z gminy Wieruszów wzięła udział w corocznym obozie narciarskim zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1, w uroczej miejscowości Małe Ciche. Podczas pobytu dzieci pod okiem instruktorów uczyły się bezpiecznego zachowania na stoku, podstaw narciarstwa zjazdowego, a zaawansowani narciarze doskonalili technikę jazdy na stokach w Małem Cichem, Grappa Ski, Suche Ski oraz Kasprowym Wierchu. Podczas ośmiodniowego pobytu nie zabrakło innych atrakcji: wycieczek do Zakopanego, zabawy na kręgielni, kąpieli w Bukowińskich Termach, poznania wyrobu serów w Muzeum Oscypka, gier i zabaw, dyskotek oraz na zakończenie pobytu -kuligu z pochodniami. Opiekunami dzieci i młodzieży podczas wyjazdu była p.Agata Barańska, Halina Biegańska oraz Rafał Prokop. Wyjazd odbył się przy wsparciu gminy Wieruszów.

Organizatorzy

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...