Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

powiatowy konkurs plastyczny rsPodsumowanie powiatowego konkursu plastycznego
"Krajobraz Powiatu Wieruszowskiego"
Z przyjemnością informujemy, iż uczniowie naszej szkoły, których prace plastyczne i fotograficzne uczestniczyły w XIX edycji plastycznego konkursu powiatowego "Krajobraz Powiatu Wieruszowskiego", zdobyli zaszczytne miejsca:
I miejsce:
Maja Gaj klasa IV d (kategoria: fotografia)
Wyróżnienie:
Wiktoria Michalska klasa VII b (kategoria: fotografia)
III miejsce:
Lena Janus klasa IV d (kategoria plastyczna)
Wyróżnienia:
Patrycja Błasiak klasa IV d (kategoria plastyczna)
Sarah Abbas klasa II (kategoria plastyczna)
Nagrodzeni uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody z rąk starosty wieruszowskiego Andrzeja Szymanka, wójta gminy Galewice Piotra Kołodzieja oraz dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Galewicach Ireny Janiaczyk. Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczniom naszej szkoły za uczestnictwo w konkursie.

Szkolni opiekunowie konkursu: 
Justyna Stawska-Rak, Aneta Hanas

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...