Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

wigiliaW oddziałach przedszkolnych przy SP nr 1w Wieruszowie (budynek szkolny w Cieszęcinie), odbyła się skromna i w troszkę okrojonym składzie (ze względu na chorobę dzieci) uroczystość wigilijna, na którą przybyli zaproszeni goście, między innymi: wiceburmistrz pan Konrad, pan Wacław i pani Maria, nasza emerytka, proboszcz parafii Cieszęcin oraz pani dyrektor. Czas upłynął w pięknej, magicznej atmosferze. Były jasełka, wspólnie kolędowanie i tradycyjna wieczerza wigilijna. Każdy z nas dziś na pewno choć maleńką cząstkę tej magii zabrał ze sobą do domu.
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Nina Okoń-Wyder

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...