Fundusze Europejskie
Promuję łódzkie
Europejski Fundusz Społeczny
Europejski Fundusz Społeczny

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Janusza Korczaka

650 lecie wieruszow rs5 marca 2018 r. z okazji 650 – lecia Wieruszowa w Szkole Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka wna szlaku wieruszow Wieruszowie odbyły się warsztaty rycerskie, w których uczestniczyli uczniowie z kl. IV-VII. Pokazy z zakresu historii średniowiecza przeprowadzili członkowie bractwa rycerskiego. Podczas warsztatów uczniowie demonstrowali repliki uzbrojenia rycerskiego, brali udział w walkach na miecze, zdobyli wiedzę na temat życia, obyczajów w średniowieczu, rycerskich cnót i ważnych wydarzeń historycznych. Uczestnicy spotkania mieli możliwość doświadczalnego zetknięcia się z czasami średniowiecza i dodatkowo poszerzenia wiedzy w atrakcyjnej formie.

CiasteczkoTa strona używa ciasteczek. Dowiedz się więcej...